Referanslarımız ve Sponsorluklar

TİİBÖT bölüm fark etmeksizin tüm türkiyenin topluluğu olma amacıyla 2018 yılında kurulmuştur.Sizlerin Kariyer gelişimini akademik gelişimini ve sosyal gelişimini mezun oluncaya kadar geliştirmeyi hedeflemekteyiz. Böylece katılımcılarımız saha bilgisi olmadan kariyer adımlarına başlamamasını hedefleriz.

Öğrenimde sınır tanımayanların platformu Swiyt;
gerek birebir gerek de toplu eğitimleri online üzerine taşıyarak, eğitimlerde canlı destek ve soru-cevap gibi çözümleri güçlendirmeyi hedefler.

ODTÜ Genç Girişimciler Topluluğu, hayatın her alanında yapıcı ve yaratıcı çözümler üreten, fark yaratacak bir vizyona sahip  bireyler için etkinlikler düzenleyen ve her insanı girişimci olarak gören bir öğrenci topluluğudur.

.Startup Deck , kalıplaşmış kariyer planlarından sıyrılarak hayallerini gerçekleştirebileceğine inananlara imkan sağlayıp; girişimcilik ekosistemine değer katan birçok çözüm sunmayı hedeflemektedir. Girişimciler için ofis imkanı, kuluçka merkezi, eğitim programı ve mentorluk gibi pek çok konuda destek sağlamaktdır.

Bilgili Girişimciler Kulübü,genç insanların üretken, katılımcı ve bilgiyi hedefleyen kişiler olması gerektiğini fark eden ve bu amaçla, alanlarında yetkin ve tecrübe sahibi insanların önderliğinde, bu hedefin gerçekleştirilmesi sağlanacak; girişimci, yaratıcı ve ülke yönetiminde söz sahibi bireyler yetiştirilmesini hedefleyen bir öğrenci topluluğudur.